
Кулер до корпусу ID-Cooling TF-12025-PRO SW
- Готово к отправке
- Код: TZK1396366
439 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
Як неважко здогадатися з назви, під брендом ID-COOLING виробляють системи охолодження. Вона створює найрізноманітніші рішення - від простих повітряних кулерів для центральних процесорів недорогих офісних систем до складних систем рідинного охолодження, які охоче купують геймери та комп’ютерні ентузіасти. Також ID-COOLING є сертифікованим постачальником для провідних компаній, що виробляють різноманітну обчислювальну техніку.
Бренд створила китайська компанія Shenzhen Wan Jing Hua Technology co., Ltd. Певний час вона працювала над OEM-складанням системи охолодження, потім спробувала налагодити випуск продукції під власною торговою маркою. Найперші напрацювання ID-COOLING були представлені порівняно недавно -2003 року. Це були процесорні кулери, які зуміли швидко привернути до себе увагу користувачів завдяки високій ефективності та привабливій вартості. За роки існування компанія представила чимало дуже цікавих рішень, їй належить створення деяких унікальних розробок. Віднедавна компанія почала також виробляти різні освітлювальні системи.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TF-12025-PRO SW |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 1500RPM |
| Мoдель | TF-12025-PRO SW |
| Номінальна швидкість обертання | 300RPM |
| Підсвітка | біла |
| Размер | 120 х 120 х 25 мм |
| Уровень шума | 28.9 дБ |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Давление | 2.15 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Цена: 439 ₴








