
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 2666 MHz INTELIGENTES (IU4CHD2\/16)
- Готово к отправке
- Код: TZK1391526
5 756 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
DDR4, 16 ГБ, У наборі - 2, Частота пам'яті - 2666 МГц, Таймінги - CL19-19-19, Напруга живлення - 1.2 В, Підсвічування - немає
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Частота памяти | 2666 МГц |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Артикул | IU4CHD2\/16 |
| Буферизація | unbuffered |
| Производитель | INTELIGENTES |
| Гарантія, міс | 36 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість модулів у наборі | 2 |
| Мoдель | DDR4 16GB (2x8GB) 2666 MHz |
| Напряжение питания | 12 В |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Охлаждение | немає |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Нет |
| Примітка | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування. |
| Подсветка | немає |
| Стандарти пам'яті | PC4-21300 |
| Таймінги | CL19-19-19 |
| Тип памяти | DDR4 |
- Цена: 5 756 ₴