
Диск пильний Grad по дереву з твердосплавними напайками Ø185*22.2(20;16)*24Т, 8000об\/хв GRAD (1957725) (1957725)
- Готово к отправке
- Код: TZK1389352
207 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Робочий матеріал - деревина, МДФ, ДСП, фанера, Діаметр зовнішній - 185 мм, товщина диска - 1.4 мм, кількість предметів в упаковці - 1
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Grad |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1957725 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Геометрія зуба | ATB |
| Диаметр внешний | 185 мм |
| Діаметр посадковий | 22.2 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість зубів/сегментів | 24 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Мoдель | по дереву з твердосплавними напайками 18522.2(20;1 |
| Робочий матеріал | фанера |
| Толщина диска | 1.4 мм |
| Скорость вращения | 8000 об\/хв |
| Ширина пропила | 1.7 мм |
- Цена: 207 ₴