влевовправо

Радіокерована іграшка Revolt Banshee 4x4, 30км\/ч, пропорційне керування, світяться фари, 7.4В\/1300мАч
- Готово к отправке
- Код: TZK1386647
3 759 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Off-road (позашляховики), машини, для сухої погоди, до 30 км\/год, червоно-чорний
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Revolt |
| Размеры | |
| Вес | 1466 г |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | акумулятор LiPo - 7,4 v |
| Артикул | TG1018 |
| Вологозахищеність | для сухої погоди |
| Гарантія, міс | 0 |
| Класс | Off-road (позашляховики) |
| Цвет | червоно-чорний |
| Комплектация | акумулятор |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | Banshee 4x4, 30км\/ч, пропорційне керування, світят |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Тип | машини |
| Скорость | до 30 км\/год |
- Цена: 3 759 ₴



