влевовправо

Мобільний телефон Sigma X-treme PQ57 Black (4827798767016)
- Готово к отправке
- Код: TZK1382489
9 813 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смартфони, Multi SIM, Захищені, 2 SIM, 2G, 3G, 4G, 6.58\" , 1080 х 2408, 60 Гц, CPU - MediaTek Helio P60, 6 Gb, 256 Gb, 64 + 24 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 16 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 20800 mAh, підтримка OTG, пило\/вологозахист, гіроско
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | Mediatek Helio P60 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 1080x2408 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20800 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 4827798767016 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безопасность | FaceUnlock |
| Вес | 565 г |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | геомагнітний датчик |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP2 |
| Гарантія, міс | 18 |
| Диагональ экрана | 6.58\" |
| Запис відео основної камери | Full HD \/ 1920х1080 \/ стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD\/1920х1080\/стереозвук |
| Клас телефону | Захищені |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Asahi Dragontrail Glass |
| Матеріал корпуса | гума |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | X-treme PQ57 Black |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 6 Gb |
| Операционная система | Android OS |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Оснащение | гіроскоп |
| Основна камера | 64 + 24 Mpx |
| Особенности | IP68 certified |
| Особливості корпусу | водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G |
| Розміри (мм) | 176 х 84 х 29 мм |
| Розширення пам`яті | microSD (TransFlash), до 1 Тb |
| Також | смартфон |
| Також шукають | 2024 року |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Функции камеры | геотегінг |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2 GHz |
- Цена: 9 813 ₴



