
Ножиці садові Neo Tools 18.5мм, 115г (15-215)
- Готово к отправке
- Код: TZK1381377
799 ₴
Садові ножиці стануть у пригоді вдома для догляду за кімнатними квітами, а в саду - для збирання трав, складання букетів або обрізки ліан. Цей універсальний інструмент має дуже важливу перевагу - він не займає багато місця і його зручно носити в кишені. Ручки ножиць профільовані таким чином, щоб забезпечити максимальне прилягання до руки. Їх ергономічна форма доповнена м'якими елементами всередині та зовні ручок, що підвищує зручність використання. Максимальний діаметр різання цієї моделі становить 5 мм.<\/p>Особливості:
- Компактні розміри.<\/li>
- Ергономічна форма.<\/li>
- Універсальні.<\/li><\/ul><\/div><\/div><\/div><\/div><\/div><\/div>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | NEO Tools |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 15-215 |
| Вес | 115 г |
| Вид | для квітів |
| Гарантія, міс | 0 |
| Длина | 185 мм |
| Діаметр різу | до 5 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал робочої поверхні | метал |
| Материал ручки | Резина |
| Мoдель | 18.5мм, 115г |
| Особенности | Ергономічна рукоятка |
- Цена: 799 ₴








