влевовправо

Ігровий набір Disney Doorables серії Academy - Шафка з сюрпризом (фігурка, аксесуари) (44722K)
- Готово к отправке
- Код: TZK1381107
427 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
стать - для хлопчиків і дівчаток, Вікова група - від 5 років, Матеріал - пластик, 10 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 44722K |
| Производитель | Disney Doorables |
| Висота ляльки | 10 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Комплектация | 1 шафа, 1 фігурка, 5 аксесуарів, лист з наліпками, лист колекціонера |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | серії Academy - Шафка з сюрпризом (фігурка, аксесу |
| Розміри упаковки | 22,5 x 19 x 32 см |
| Пол | для хлопчиків і дівчаток |
- Цена: 427 ₴




