влевовправо

Килимок для мишки Logitech G840 Gaming Mouse Pad Black (943-000778)
- Готово к отправке
- Код: TZK1377957
2 182 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Налаштована на продуктивність тканинна поверхня для точного та послідовного відстеження. Гумова основа залишається на місці для інтенсивних ігор. Текстура поверхні оптимізована для мишей Logitech G та максимальної продуктивності в іграх.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Logitech |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Тип | Мышь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 943-000778 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал | Ткань |
| Мoдель | G840 Gaming Mouse Pad Black |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 900 x 400 x 3 мм |
| Тип поверхности | control |
| Толщина | 3 мм |
- Цена: 2 182 ₴








