влевовправо

Лопата Cellfast для снігу IPRO, алюмінієве лезо, 49см, 140см, 1.65кг (40-011)
- Готово к отправке
- Код: TZK1376533
1 893 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Снігоприбиральна лопата ENERGO - інструмент для прибирання снігу з великих, навіть нерівних поверхонь, виготовлений із матеріалу, стійкого до низьких температур. Нековзкий матеріал SAFETOUCH гарантує зручне захоплення та захищає руки від замерзання під час прибирання снігу.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Cellfast |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 40-011 |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантія, міс | 0 |
| Длина | 143 см |
| Применение | навантаження \/ вивантаження |
| Країна виробництва | Польща |
| Материал | Пластмасса |
| Мoдель | для снігу IPRO, алюмінієве лезо, 49см, 140см, 1.65 |
| Ширина | 49 см |
- Цена: 1 893 ₴

