
Круг відрізний DeWALT METAL CUTTING , 355 х 25.4 мм, 90 z, MTCG+R, 10 град, (DT1922)
- Готово к отправке
- Код: TZK1376582
15 604 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
\u2714 Пилкові диски DeWALT METAL CUTTING для нержавіючої сталі виготовлені з використанням карбіду, який продовжує термін служби і зменшує гравіювання і колірне кодування в залежності від матеріалу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | США |
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DT1922 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Дополнительно | MТCG + R |
| Диаметр внешний | 355 мм |
| Діаметр посадковий | 25.4 мм |
| Країна виробництва | США |
| Мoдель | METAL CUTTING , 355 х 25.4 мм, 90 z, MTCG+R, 10 гр |
| Товщина круга | 1.75 мм |
- Цена: 15 604 ₴