
Совок для сипучих продуктів та льоду Mobil Plastic напівкруглий білий 19 см PP - 0,100 л (136\/19-BIM)
- Готово к отправке
- Код: TZK1374634
97 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Совок для сипучих продуктів та льоду Mobil Plastic напівкруглий білий - це практичний і зручний інструмент, призначений для роботи з різноманітними сипучими продуктами та льодом. Він стане незамінним помічником як на кухні, так і в комерційних закладах, таких як кафе, ресторани або бари.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | Mobil Plastic |
| Цвет | Белый |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 136\/19-BIM |
| Вес | 31 г |
| Гарантія, міс | 0 |
| Длина | 19 см |
| Країна виробництва | Італія |
| Мoдель | напівкруглий білий 19 см PP - 0,100 л |
| Объем | 100 мл |
| Розміри | 19 см |
- Цена: 97 ₴