
Ліхтар Olight PL Turbo Valkyrie Black (PL Turbo Valkyrie)
- Готово к отправке
- Код: TZK1374164
5 050 ₴
Джерелом живлення служать дві літієві батареї типу CR123A. Завдяки вбудованому, швидкознімному, кріпленню ліхтар можна закріпити планках стандарту Mid-std 1913 або на планки з профілем Weaver\/Picatinny. Ліхтар можна ввімкнути з постійним світлом або режим стробоскоп. <\/p>
Є два режими яскравості - 800\/200 люмен і strob. Модель також оснащена системою захисту від перегріву \" safety\" , яка опускає потужність світлового потоку після 90 секунд роботи на максимальному режимі 800 люмен. Зручне розташування кнопок дає змогу користуватися ліхтарем як шульзі, так і правші. <\/p>
Виконана модель з міцного анодованого авіаційного алюмінію марки T6061 (Type III), а водонепроникність стандарту IPx6 захистить прилад від дощу і вологи.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Olight |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PL Turbo Valkyrie |
| Безперервна робота | 800 lm (350+200 lm) - 1.5 хв (82+43 хв)\/200 lm - 270 хв |
| Вес | 180 г |
| Витримує падіння з висоти до | 1 м |
| Гарантія, міс | 60 |
| Дальність світлового потоку | 515 м |
| Джерело енергії | батарейки |
| Источник света | FL-LM020 |
| Длина | 91 мм |
| Элементы питания | CR123 |
| Захист | ударостійкий |
| Класс защиты | FL1 Standart (до 1 метра) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість встановлюваних елементів живлення | 2 |
| Кількість режимів яскравості | 2 |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Мoдель | PL Turbo Valkyrie Black |
| Особенности | планка Picatinny\/Weaver |
| Режими | стробоскоп |
| Тип | підствольний |
| Ширина | 36 мм |
| Яркость | 800 люмен |
- Цена: 5 050 ₴








