влевовправо

Ліхтар Olight Imini 2 Black (imini 2)
- Готово к отправке
- Код: TZK1373722
1 200 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Imini 2 - новий представник ліхтариків-брелоків від всесвітньо відомого виробника освітлювальних приладів Olight. Модель отримала надкомпактні розміри (51х15 мм) і мінімальну вагу (19.5 г), що робить її ідеальною для носіння на ключах. Незважаючи на свої мініатюрні габарити, Imini 2 оснащена світлодіодом High Performance LED, який гарантує 50 lm максимальної яскравості. Безперервну роботу протягом 60 хвилин гарантує вбудований Li-ion акумулятор. На торці розміщений USB-роз'єм, який можна безпосередньо вставити в адаптер для зарядки. Корпус малюка виготовлений з алюмінієвого сплаву і має клас захисту IPx6. У комплекті йде карабін для кріплення ліхтарика до ключів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Olight |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | imini 2 |
| Безперервна робота | 50 lm - 60 хвилин |
| Вес | 19.5 |
| Витримує падіння з висоти до | 1.5 м |
| Гарантія, міс | 60 |
| Дальність світлового потоку | 21 м |
| Джерело енергії | акумулятор |
| Источник света | High Performance LED |
| Длина | 55 мм |
| Элементы питания | Li-Ion |
| Захист | ударостійкий |
| Класс защиты | FL1 Standart (до 1.5 метри) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість режимів яскравості | 1 |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Мoдель | Imini 2 Black |
| Особенности | карабін для підвісу |
| Режими | максимальний |
| Спосіб заряджання | USB Type-C |
| Також шукають | компактні |
| Тип | Ручной |
| Ширина | 15 мм |
| Яркость | 50 люмен |
- Цена: 1 200 ₴





