
Зарядний пристрій Gembird 2xUSB-C (PD 20W) black (TA-UC-C2PD40-CAR-01)
- Готово к отправке
- Код: TZK1373521
271 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Автомобільний зарядний пристрій PowerDelivery (PD) з 2 портами та потужністю 40 Вт<\/li>
- Обидва порти Type-C підтримують живлення потужністю 20 Вт<\/li>
- Інтелектуальний захист від перевантаження по струму, перенапруги та короткого замикання<\/li><\/ul>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TA-UC-C2PD40-CAR-01 |
| Выходной ток | 1.5 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Питание | прикурювач автомобіля |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість USB портів | 2 x USB Type C |
| Максимальная выходная мощность | 40 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 2xUSB-C (PD 20W) black |
| Назначение | Для смартфона |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
- Цена: 271 ₴