влевовправо

Зарядний пристрій Gembird 1xUSB-A (QC3.0 18W) + 1 Type-C (PD20W) LCD black (TA-UC-PDQC30LCD-BK-01)
- Готово к отправке
- Код: TZK1373522
567 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- 2-портовий швидкий зарядний USB-пристрій потужністю 30 Вт: підтримує специфікації QC 3.0 та PowerDelivery (PD)<\/li>
- Порт Type-C підтримує PD потужністю 30 Вт, порт Type-A підтримує QC 3.0 потужністю 20 Вт<\/li>
- Інтелектуальний захист від перевантаження по струму, перенапруги, короткого замикання та перегріву<\/li>
- Практичний LCD-дисплей з індикатором стану заряджання<\/li><\/ul>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TA-UC-PDQC30LCD-BK-01 |
| Выходной ток | 1.5 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Питание | мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість USB портів | 1 x USB Type C |
| Максимальная выходная мощность | 30 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3.4 А |
| Мoдель | 1xUSB-A (QC3.0 18W) + 1 Type-C (PD20W) LCD black |
| Назначение | Для смартфона |
| Тип вихідного підключення | USB |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 567 ₴




