Серія Basic line - це якісний професійний посуд за оптимальною ціною. Обробна дошка бренду FoREST виготовлена із термостійкого HDPE харчового поліетилену високої щільності та оснащена антиковзкими ніжками. Гладка поверхня обробної дошки сприяє ретельному очищенню від залишків продуктів. <\/p>
Кухонна дошка серії Basic line довговічна та не вибаглива у догляді, не схильна до розшарування і розсихання, а також не затуплює ножі. Не поглинає запахів та не вбирає вологу.<\/p>
Бренд FoREST виготовляє обробні пластикові дошки по кольорах відповідно до норм НАССР. Зелену дошку рекомендується використовувати нарызання фруктів та овочів.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Forest |
| Цвет | Желтый |
| Материал | Полиэтилен |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 413450 |
| Вес | 1.8 кг |
| Вид | дошка обробна |
| Гарантія, міс | 0 |
| Дополнительно | перед першим використанням промити мильним розчином і сполоснути проточною водою. |
| Країна виробництва | Польща |
| Кількість дощок в наборі | 1 шт |
| Мoдель | Basic line 450 х 300 х 12 мм двостороння жовта |
| Особенности | двосторонні |
| Назначение | Универсальная |
| Розміри | 45 х 30 х 1.2 см |
| Серия | Basic line |
- Цена: 660 ₴

