влевовправо

Килимок для мишки AOC AGON AMM700 RGB Mouse Mat M Black (AMM700DR0R)
- Готово к отправке
- Код: TZK1366388
987 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
гума, тканина, ігрові, з підсвічуванням, Колір - чорний
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | AOC |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | AMM700DR0R |
| Гарантія, міс | 3 |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал | Ткань |
| Мoдель | AGON AMM700 RGB Mouse Mat M Black |
| Особенности | з підсвічуванням |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 357 x 256 х 1.3 мм |
| Толщина | 1.3 мм |
- Цена: 987 ₴

