
Полотно Milwaukee для шабельної пили 300 мм\/крок зуба 4,2 мм, 3шт, деревина, пластик (48001079)
- Готово к отправке
- Код: TZK1363866
695 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумісні інструменти - шабельна пила, робочий матеріал (застосування) - дерево, пластик, ДСП, фанера, ДВП, МДФ, ламінат, матеріал полотна - сталь, Розмір полотна - 300 мм, кількість предметів в упаковці - 3 шт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | США |
| Производитель | Milwaukee |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 48001079 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Країна виробництва | США |
| Крок зубців (мм)/ТРІ | 4.2 мм |
| Кількість предметів в упаковці | 3 шт |
| Матеріал полотна | сталь |
| Мoдель | для шабельної пили 300 мм\/крок зуба 4,2 мм, 3шт, д |
| Робочий матеріал (застосування) | ламінат |
| Розмір полотна | 300 мм |
| Сумісні інструменти | шабельна пила |
| Тип різу | прямий |
- Цена: 695 ₴