влевовправо

Навушники Poly Blackwire 5210 USB-A\/USB-C 3.5 мм Black (8X230AA)
- Готово к отправке
- Код: TZK1363969
6 668 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія Blackwire 5200 призначена для напруженого робочого дня. Ця дротова стереогарнітура оснащена роз'ємами USB-C\/A та роз'ємом 3,5 мм, що дозволяють працювати з різними пристроями. Вона настільки зручна, що ви зможете носити її цілий день.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Poly |
| Тип разъема | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Jack 3.5 мм |
| Артикул | 8X230AA |
| Вес | 165 г |
| Гарантія, міс | 24 |
| Длина шнура | 2.17 м |
| Діаметр випромінювача | 32 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | накладні |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | Blackwire 5210 USB-A\/USB-C 3.5 мм Black |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Особенности | акустичний захист SoundGuard |
| Також шукають | з регулятором гучності |
- Цена: 6 668 ₴

