
Ліхтар Westinghouse 3W COB WF87 + 3 х AAA\/R03 червоний (WF87-3R03PD16(red))
- Готово к отправке
- Код: TZK1363449
191 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
Ліхтар WF87 від однієї з провідних електротехнічних компаній США - Westinghousе.<\/p>
Основні риси:<\/p>
• Матеріал корпусу ліхтарика - ABS
• Прогумована поверхня має приємні тактильні властивості та не дає змогу ліхтарику випасти з рук
• Світлодіодне джерело світла потужністю 3 Вт (СОВ) забезпечує тривалий термін експлуатації та енергоощадження
• Економічність - використовує широко доступні батареї AAA (х 3)
• Вбудований ремінець для зручного носіння на руці<\/p>
Перед початком експлуатації фонарика необхідно выйняти паперову круглу прокладку - диелектрик і вставити касету з батарейками випуклою стороною вгору. Якщо касета фонарика вставлена по-іншому, він не включиться!<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Westinghouse |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | WF87-3R03PD16(red) |
| Безперервна робота | 8 г |
| Вес | 40 г |
| Гарантія, міс | 6 |
| Дальність світлового потоку | 15 м |
| Джерело енергії | батарейки |
| Источник света | COB |
| Длина | 99 мм |
| Элементы питания | AAA |
| Захист | ударостійкий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість встановлюваних елементів живлення | 3 |
| Кількість режимів яскравості | 1 |
| Матеріал корпуса | гума |
| Мoдель | 3W COB WF87 + 3 х AAA\/R03 червоний |
| Особенности | Ремешек на руку |
| Режими | максимальний |
| Також шукають | з ремінцем |
| Ширина | 31 мм |
| Яркость | 100 люмен |
| Типоразмер | R03 |
| Тип | Батарейка |
- Цена: 191 ₴
