
Ліхтар Westinghouse 15W COB LED WF57N + Мicro USB кабель в комплекті (WF57N-CB)
- Готово к отправке
- Код: TZK1363526
1 405 ₴
Багатофункціональний прожекторний ліхтар WF57N живиться вбудованим літій-іонним акумуляторним блоком (18650*2) і забезпечує чудове освітлення за допомогою потужного COB діода. Це більш потужна версія ліхтаря WF57 - світловий потік збільшено до 1400 лм. Ліхтар можна використовувати в трьох режимах освітлення: високий та низький світловий потік, або режим мерехтливого світла для передачі сигналу тривоги іншим. Перемикання між режимами освітлення відбувається натисканням на вимикач.<\/p>
За допомогою кронштейна, що обертається на 180°, можна забезпечити різні кути падіння світла. Ліхтар можна заряджати від кабелю USB, що входить до комплекту. Наявна світлодіодна індикація рівня заряду , що дозволить контролювати рівень заряду та бути завжди готовим до використання. Ліхтар оснащений захистом від перерозрядження та перезарядження акумулятора, забезпечуючи його використання в безпечному режимі для подовження терміну використання виробу. Окрім функціонування у якості звичайного прожекторного ліхтаря, цей прилад також може використовуватися як портативний зарядний пристрій, забезпечуючи додаткове джерело енергії під час невідкладних ситуацій - це ідеальний вибір для ремонтних робіт, кемпінгу, рибальства, мисливства й інших видів активного відпочинку.<\/p>
ПОНАД 135 РОКІВ ІННОВАЦІЙ У СФЕРІ ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ - електротехнічні інновації додані у кожен портативний освітлювальний прилад.<\/p>
- Джерело живлення - вбудований акумуляторний блок Li-ion 18650 (2шт.), 3.7В, 4400мAгод.<\/li>
- Джерело світла: 15Вт COB-світлодіод.<\/li>
- Вхід: Micro-USB 5В, 1.5A.<\/li>
- Вихід: USB 5В, 1A. СВП - 1400\/700Лм.<\/li>
- Колірна температура: 6000-7000К.<\/li>
- Безперервний час роботи ліхтаря: 3\/7 год.<\/li>
- Час повної зарядки акумулятора - 5-6год.<\/li>
- Габарити, мм: 172 x 127 х 47. Вага, г: 438 ± 10. <\/li><\/ul>
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Westinghouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | WF57N-CB |
| Безперервна робота | 7 г (в мінімальному режимі) |
| Вес | 438 г |
| Гарантія, міс | 6 |
| Дальність світлового потоку | 420 м |
| Джерело енергії | акумулятор |
| Источник света | COB |
| Длина | 172 мм |
| Элементы питания | Li-Ion |
| Захист | ударостійкий |
| Цвет | синьо-чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість встановлюваних елементів живлення | 2 |
| Кількість режимів яскравості | 2 |
| Матеріал корпуса | полімер |
| Мoдель | 15W COB LED WF57N + Мicro USB кабель в комплекті |
| Оснащение | power bank |
| Особенности | захист від перезарядження |
| Режими | миготіння |
| Спосіб заряджання | micro USB |
| Тип | прожектор |
| Ширина | 127 мм |
| Яркость | 1000 люмен |
- Цена: 1 405 ₴


