влевовправо

Ліхтар Quantum Technik 2W LED із AC 220V зарядкою (QM-FL1070)
- Готово к отправке
- Код: TZK1363635
454 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип - ручний, джерело світла - LED, SMD, акумулятор, яскравість - 200 люмен, елементи живлення - вбудований акумулятор, 18650, Li-Ion, вага - 185 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Quantum |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | QM-FL1070 |
| Безперервна робота | 4 г |
| Вес | 185 г |
| Гарантія, міс | 6 |
| Джерело енергії | акумулятор |
| Источник света | SMD |
| Длина | 180 мм |
| Элементы питания | Li-Ion |
| Захист | вологонепроникний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість встановлюваних елементів живлення | 1 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мoдель | Technik 2W LED із AC 220V зарядкою |
| Режими | турбо |
| Спосіб заряджання | USB Type-C |
| Також шукають | недорогі |
| Тип | Ручной |
| Ширина | 73 мм |
| Яркость | 200 люмен |
- Цена: 454 ₴

