влевовправо

Ліхтар Quantum Assistant-M 3W LED+COB з USB з функцією Power Bank (QM-FL1033)
- Готово к отправке
- Код: TZK1363443
439 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип - ручний, джерело світла - COB, XPE, дальність світлового потоку - 100 м, акумулятор, яскравість - 200 люмен, елементи живлення - вбудований акумулятор, 18650, Li-Ion, вага - 125 г.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Quantum |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | QM-FL1033 |
| Безперервна робота | 10 г (в мінімальному режимі) |
| Вес | 125 г. |
| Гарантія, міс | 6 |
| Дальність світлового потоку | 100 м |
| Джерело енергії | акумулятор |
| Источник света | XPE |
| Длина | 130 мм |
| Элементы питания | Li-Ion |
| Захист | вологонепроникний |
| Класс защиты | IP22 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість встановлюваних елементів живлення | 1 |
| Кількість режимів яскравості | 5 |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Мoдель | Assistant-M 3W LED+COB з USB з функцією Power Bank |
| Оснащение | кліпса |
| Особенности | час зарядки: близько 7 годин |
| Режими | миготіння |
| Спосіб заряджання | micro USB |
| Також шукають | недорогі |
| Тип | Ручной |
| Ширина | 27 мм |
| Яркость | 200 люмен |
- Цена: 439 ₴


