влевовправо

Електроди Stark АНО-36, 4 мм, 2.5 кг (230060052)
- Готово к отправке
- Код: TZK1354917
514 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електроди Stark АНО-36 з рутил-целюлозним покриттям призначені для зварювання конструкцій із низьковуглецевих сталей завтовшки від 1 мм до 20 мм, змінним або постійним струмом у всіх просторових напрямках, зокрема вертикальних швів способом \" зверху-вниз\" . Продукція виробляється в Україні та відповідає всім стандартам якості (що підтверджується сертифікатами ABS, TUV, GLO, ДСТУ 480-9001-2001).<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Stark |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 230060052 |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантія, міс | 0 |
| Країна виробництва | Україна |
| Мoдель | АНО-36, 4 мм, 2.5 кг |
| Толщина | 4 мм |
- Цена: 514 ₴

