влевовправо

Лопата Verto прямая, деревянная ручка (15G002)
- Готово к отправке
- Код: TZK1335984
1 847 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
VERTO - це електроінструмент та оснастка для використання в домашніх умовах і виконання дрібних ремонтних, ремонтно-будівельних, столярних та слюсарних робіт в майстернях.<\/div>
Завдяки різноманітному модельному ряду і широкому асортименту комплектуючих і аксесуарів, продукція від виробника дозволяє виконувати досить складні технічні завдання самостійно.<\/div>
<\/div>
<\/div>
Лопата Verto пряма, дерев'яна ручка (15G002).<\/div>
Основне призначення: для виконання садових і будівельних робіт.
Робоча частина виконана з високоякісної загартованої сталі, пряма, зі спеціальною зубчастими краями, легко проникає в кам'янистий грунт або через щільну кореневу систему. <\/div>
Робоча частина виконана з високоякісної загартованої сталі, пряма, зі спеціальною зубчастими краями, легко проникає в кам'янистий грунт або через щільну кореневу систему. <\/div>
Держак - з міцної деревини з двокомпонентною пластмасовою ручкою, стабільно лежить в долоні, що підвищує комфорт роботи з інструментом. <\/div>
Металеве посилення в місцях, найбільш схильних до пошкоджень (місце з'єднання черешка з робочою частиною).<\/div>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verto |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 15G002 |
| Вес | 1.75 кг |
| Вид инструмента | лопата совкова |
| Гарантія, міс | 12 |
| Длина | 115 см |
| Применение | будівельні роботи |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество | один предмет |
| Материал | Металл |
| Мoдель | прямая, деревянная ручка |
| Ширина | 17 см |
- Цена: 1 847 ₴
