
Лопата Verto пластиковый держатель (15G012)
- Готово к отправке
- Код: TZK1335887
1 213 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
VERTO - це електроінструмент та оснастка для використання в домашніх умовах і виконання дрібних ремонтних, ремонтно-будівельних, столярних та слюсарних робіт в майстернях.<\/div>
Завдяки різноманітному модельному ряду і широкому асортименту комплектуючих і аксесуарів, продукція від виробника дозволяє виконувати досить складні технічні завдання самостійно.<\/div>
<\/div>
<\/div>
Лопата Verto, пластиковий тримач (15G012) для піску, повна довжина 1300 мм. <\/div>
Основне призначення: для виконання садових і будівельних робіт. <\/div>
Робоча частина лопати Verto <\/span>(15G012) <\/span>виконана з високоякісної загартованої сталі. <\/span><\/div>
Держак - з профільованої сталевої трубки з пластмасовим покриттям, що забезпечує надійне захоплення. <\/div>
Підвищений комфорт роботи забезпечує спеціальна ергономічна форма черенка, а також стабільно утримувана в долоні пластмасова ручка.<\/div>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verto |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 15G012 |
| Вес | 2.25 кг |
| Вид инструмента | лопата совкова |
| Гарантія, міс | 12 |
| Длина | 130 см |
| Применение | будівельні роботи |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество | один предмет |
| Материал | Металл |
| Мoдель | пластиковый держатель |
| Рукоятка в комплекті | Да |
| Ширина | 22 см |
- Цена: 1 213 ₴