
Лопата Verto металлическая ручка, с держателем (15G010)
- Готово к отправке
- Код: TZK1335889
1 256 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
VERTO - це електроінструмент та оснастка для використання в домашніх умовах і виконання дрібних ремонтних, ремонтно-будівельних, столярних та слюсарних робіт в майстернях.<\/div>
Завдяки різноманітному модельному ряду і широкому асортименту комплектуючих і аксесуарів, продукція від виробника дозволяє виконувати досить складні технічні завдання самостійно.<\/div>
<\/div>
<\/div>
Лопата загострена Verto металева ручка, з держаком (15G010), повна довжина 1250 мм. <\/div>
Основне призначення лопати Verto <\/span>(15G01<\/span>0)<\/span>: для виконання садових і будівельних робіт. <\/span><\/div>
Робоча частина виконана з високоякісної загартованої сталі, загострена. <\/div>
Держак - з профільованої сталевої трубки з пластмасовим покриттям, що забезпечує надійне захоплення.<\/div>
Підвищений комфорт роботи забезпечує спеціальна ергономічна форма черенка, а також стабільно лежача в долоні пластмасова ручка.<\/div>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verto |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 15G010 |
| Вес | 2 кг |
| Вид инструмента | лопата совкова |
| Гарантія, міс | 12 |
| Длина | 125 см |
| Применение | будівельні роботи |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество | один предмет |
| Мoдель | металлическая ручка, с держателем |
| Рукоятка в комплекті | Да |
| Ширина | 19 см |
- Цена: 1 256 ₴