
Лопата Verto 340 мм (15G405)
- Готово к отправке
- Код: TZK1335888
300 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
VERTO - це електроінструмент та оснастка для використання в домашніх умовах і виконання дрібних ремонтних, ремонтно-будівельних, столярних та слюсарних робіт в майстернях.<\/div>
Завдяки різноманітному модельному ряду і широкому асортименту комплектуючих і аксесуарів, продукція від виробника дозволяє виконувати досить складні технічні завдання самостійно.<\/div>
<\/div>
<\/div>
Лопатка Verto (15G405) 340 мм необхідна для виконання садово-городніх робіт (догляд за ґрунтом, догляд за газоном, догляд за рослинами). <\/div>
Лезо лопатки Verto (15G405) <\/span>виготовлено з міцної сталі, стійкої до деформації. <\/span><\/div>
Прогумована ручка ергономічної форми добре лягає в долоню і не вислизає, що підвищує комфорт роботи.<\/div>
Деталі:<\/div>
Лопатка-совок 340 мм, сталева робоча частина, двокомпонентна рукоятка.<\/div>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verto |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 15G405 |
| Вес | 260 г |
| Вид инструмента | лопатка вузька (для квітів) |
| Гарантія, міс | 12 |
| Длина | 34 см |
| Применение | садова |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество | один предмет |
| Материал | Металл |
| Мoдель | 340 мм |
| Рукоятка в комплекті | Да |
| Ширина | 8 см |
- Цена: 300 ₴