
Лопата Flora совкова з металевою ручкою 290x235x1170мм 2.25кг (5045544)
- Готово к отправке
- Код: TZK1335708
843 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лопата совкова з металевою ручкою 290*235*1170мм 2.25кг FLORA (5045544) це ручний інструмент, призначений для копання, розчищення або перенесення ґрунтів та інших сипучих і рихлих матеріалів.<\/p>
Характеристики:<\/p>
- Полотно виготовлено з загартованоЇ високовуглецевої сталі 65Mn <\/li>
- Борти перешкоджають прокидання сипучих матеріалів <\/li>
- Полотно міцно приєднана до ручки за допомогою зварювання <\/li>
- Порошкове покриття запобігає налипання в'язких матеріалів <\/li>
- Надміцний держак з пофарбованої сталевої труби товщиною 1,5 мм <\/li>
- Зручна D-подібна рукоятка на держаку <\/li>
- Ергономічна ручка мінімізує ступінь впливу на спину і руки. <\/li>
- Легка вага лопати Призначена для робіт, де потрібна підвищена міцність інструменту<\/li><\/ul><\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Flora |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 5045544 |
| Вес | 2.5 кг |
| Вид инструмента | лопата совкова |
| Гарантія, міс | 0 |
| Длина | 117 см |
| Применение | навантаження \/ вивантаження |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество | один предмет |
| Материал | Углеродистая сталь |
| Мoдель | совкова з металевою ручкою 290x235x1170мм 2.25кг |
| Рукоятка в комплекті | Да |
| Ширина | 24 см |
- Цена: 843 ₴