влевовправо

Лопата Cellfast Лопата совкова Cellfast BASIC, 121 см, 2 кг (40-254)
- Готово к отправке
- Код: TZK1335867
1 082 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Совкова лопата Cellfast Basic 40-254 використовується для зачерпування, відсипання сипучих матеріалів, піску, гравію, землі. Міцна і довговічна ручка зі скловолокна. Форма ручки забезпечує надійний і зручний хват.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Cellfast |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 40-254 |
| Вес | 2 кг |
| Вид инструмента | лопата совкова |
| Гарантія, міс | 24 |
| Длина | 121 см |
| Применение | навантаження \/ вивантаження |
| Країна виробництва | Польща |
| Количество | один предмет |
| Материал | композитна з скловолокном |
| Мoдель | Лопата совкова Cellfast BASIC, 121 см, 2 кг |
| Рукоятка в комплекті | Да |
| Ширина | 23 см |
- Цена: 1 082 ₴
