влевовправо

Ліхтар Stark L-2-01 Li 5W COB (243000201)
- Готово к отправке
- Код: TZK1332796
822 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ручний ліхтар Stark L-2-01 Li стане чудовим помічником як під час ремонтних робіт з автомобілем, так і під час походів.<\/p>
Обладнано металевою петлею для чіпляння на висоті та червоним миготливим світлодіодом на тильній стороні ліхтаря.<\/p>
Головні характеристики:<\/p>
- Матеріал: прогумований ABS-пластик<\/li>
- Тип світлодіода: 5W COB<\/li>
- Світловий потік: 230 лм<\/li><\/ul>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Stark |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 243000201 |
| Безперервна робота | 55 г |
| Вес | 380 г |
| Гарантія, міс | 0 |
| Источник света | 5W COB |
| Длина | 222 мм |
| Элементы питания | 18650 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість встановлюваних елементів живлення | 2 |
| Кількість режимів яскравості | 2 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мoдель | L-2-01 Li 5W COB |
| Режими | червоні спалахи |
| Тип | Ручной |
| Ширина | 75 мм |
| Яркость | 230 люмен |
- Цена: 822 ₴
