влевовправо

Ліхтар Stark L-1-01 Li 5W Osram LED + 3W COB (243000101)
- Готово к отправке
- Код: TZK1332795
1 344 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліхтар ручний Stark L-1-01 Li LED (працює і як PowerBank) - призначений для освітлення великої площі при проведенні робіт в темний час доби. Поставляється в комплекті з 2 літій-іонними акумуляторами 2000 mAh, кожен з яких не тільки забезпечить роботу ліхтарику протягом 3 годин, але і дозволить зарядити гаджет користувача, наприклад, щоб зробити терміновий дзвінок в разі повної розрядки телефону.<\/p>
Інші переваги ручного акумуляторного ліхтаря Stark L-1-01 Li LED:<\/p>
- Дана модель виготовлена з ударостійкого ABS-пластика і термопластичної гуми.<\/li>
- Ліхтар має 2 джерела світла (основний і бічний). Основне джерело світла - 5W LED світловий потік 350lm (можна порівняти з освітленням лампою розжарювання 40 Вт), бічне - 3W COB, де освітлення відбуватиметься шляхом задіяння надпотужних COB -світлодіодів. Світловий потік бічного джерела світла - 180 lm.<\/li>
- Наявність розкладної ручки, яка може трансформуватися в зручну, стійку підставку-триногу.<\/li>
- Високий клас захисту від попадання пилу і вологи - IP65 (означає повний захист від попадання всередину пилу і захист від попадання вологи при попаданні на ліхтар струменів води). Тобто дану модель можна використовувати в дуже запилених приміщеннях і під дощем.<\/li>
- Має кілька режимів роботи. При максимальному освітленні забезпечує видимість на відстань понад 100 метрів.<\/li><\/ul>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Stark |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 243000101 |
| Безперервна робота | 55 г |
| Вес | 750 г |
| Гарантія, міс | 6 |
| Источник света | 3W COB |
| Длина | 202 мм |
| Элементы питания | 18650 |
| Захист | вологонепроникний |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Чёрный |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість встановлюваних елементів живлення | 2 |
| Кількість режимів яскравості | 5 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мoдель | L-1-01 Li 5W Osram LED + 3W COB |
| Режими | мінімальний |
| Також шукають | великі |
| Тип | Ручной |
| Ширина | 110 мм |
| Яркость | 350 люмен |
- Цена: 1 344 ₴


