Тосол Аляsка А40 виробляється інноваційною композицією висококласних багатоатомних спиртів і води, що пройшла багаторівневу очистку з додаванням комплексу присадок, що запобігають корозії деталей системи охолодження автомобіля, блоку циліндрів, водяного насоса і інших вузлів мають контакт з охолоджувальною рідиною.Нормальне функціонування двигуна авто і його елементів можна забезпечити тільки за допомогою використання тосолу преміум-класу.
<\/p>
Даний тосол Аляsка А40 добре захищає систему охолодження, утворюючи надійний захисний шар на поверхнях, має антикорозійні властивості, захищає від кавітаційного руйнування, замерзання, підвищує температуру кипіння. Переваги використання тосолу: недопускає піноутворення, має хороші технічні характеристики, забезпечує довгостроковий хороший захист системи двигуна. Тосол має гарні температурні властивості: захищає від надмірного перегріву двигун, гарантує збереження всіх його елементів, а також має хороші низькотемпературні властивості, завдяки яким захищає двигун від небажаного замерзання і підтримує максимальну продуктивність мотора. Надійні спеціальні присадки, які є в складі тосолу забезпечують хорошу змазку системи охолодження, запобігають розсиханню і зміні структури гумових і пластикових елементів (ущільнювачі і т.д.), сприяють продовженню терміну їх корисної дії.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | АЛЯSКА |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 5066 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Класс | G11 |
| Країна виробництва | Україна |
| Мoдель | А40 10 кг |
| Об`єм (вага) | 10 кг |
| Основа | етиленгліколь |
| Особенности | готовий |
| Температура замерзания | -40 °C |
| Срок эксплуатации | до 3 років |
| Упаковка | каністра пластикова |
- Цена: 823 ₴
