влевовправо

Навушники Lorgar Noah 101 Gaming 3.5 мм White (LRG-GHS101W)
- Готово к отправке
- Код: TZK1328775
1 533 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
геймерські (ігрові), дротове, Jack 3.5 мм, закриті, Випромінювач - 40 мм, 32 Ом, чутливість - 113 дБ, 20 - 20000 Гц, тип випромінювача - динамічний, 2.0, з мікрофоном, Спрямованість мікрофона - всеспрямований, Матеріал амбушур - шкірозамінник, довж
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип крепления | Оголовье |
| Цвет | Белый |
| Тип излучателя | Динамический |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Jack 3.5 мм |
| Акустическое оформление | закриті |
| Артикул | LRG-GHS101W |
| Вес | 245 г |
| Производитель | Lorgar |
| Гарантія, міс | 24 |
| Длина шнура | 2 м |
| Діаметр випромінювача | 40 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 20000 Гц |
| Конструкция | повнорозмірні |
| Конструкція мікрофона | винесений |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість jack(ів) | 2 |
| Максимальна сприймана частота мікрофона | 3 кГц |
| Матеріал амбушур | шкірозамінник |
| Мoдель | Noah 101 Gaming 3.5 мм White |
| Мінімальна сприймана частота мікрофона | 100 Гц |
| Наявність мікрофону | з мікрофоном |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Особенности | Регулятор громкости |
| Підключення | дротове |
| Підтримка звуку | 2 |
| Год выпуска | 2023 |
| Спрямованість мікрофона | всеспрямований |
| Тип | геймерські (ігрові) |
| Тип випромінювача | динамічний |
| Чувствительность | 113 дБ |
| Чутливість мікрофона | -42 дБ |
- Цена: 1 533 ₴





