
Килимок для мишки 3DConnexion CadMouse Pad (3DX-700053)
- Готово к отправке
- Код: TZK1317520
2 283 ₴
CadMouse Pad - ідеальний килимок для роботи з 3D-мишами. Покращує якість стеження незалежно від типу датчика, лазерний або оптичний. Забезпечує дуже точне переведення рухів руки в рух курсору.<\/p>
Килимок складається з трьох шарів. Основа з силікону забезпечує хороше зчеплення з будь-якою поверхнею робочого столу, твердий середній шар відповідає за стабільність. І, звичайно ж, самий верхній шар забезпечує високу точність рухів.
Особливості:<\/p>
- Оптимізоване покриття поверхні<\/li>
- Приємний на дотик<\/li>
- Мікроструктурна обробка<\/li>
- Силіконова основа.<\/li><\/ul>
Параметри CadMouse Pad: довжина 250 мм, ширина 350 мм, вага 160 г.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | 3DConnexion |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 3DX-700053 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал | Ткань |
| Мoдель | CadMouse Pad |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 350 x 250 мм |
| Толщина | 2 мм |
- Цена: 2 283 ₴

