влевовправо

Ліхтар Delux REL-107 USB 2.5W 225lm USB 5V 4LED (90020137)
- Готово к отправке
- Код: TZK1314096
298 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аварійний світильник ТМ Delux REL-107<\/strong> - багатофункціональний акумуляторний світильник, який може використовуватися і як ліхтарик, і як стаціонарний світильник. На корпусі світильника є додатковий USB вихід 5V за допомогою якого можна заряджати інші пристрої.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Delux |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 90020137 |
| Безперервна робота | 4 г |
| Гарантія, міс | 12 |
| Источник света | LED |
| Длина | 152 мм |
| Элементы питания | Li-Ion |
| Захист | вологонепроникний |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість режимів яскравості | 2 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мoдель | REL-107 USB 2.5W 225lm USB 5V 4LED |
| Особенности | лампа в комплекті |
| Також шукають | недорогі |
| Тип | Ручной |
| Ширина | 47.7 мм |
| Яркость | 225 люмен |
- Цена: 298 ₴

