
Ліхтар Delux REL-106 84 LED 4W (90020136)
- Готово к отправке
- Код: TZK1314078
883 ₴
Аварійний світильник ТМ Delux REL-106<\/strong> - це акумуляторний світлодіодний світильник, що стилізований під гасову лампу.<\/p>\n Основні переваги світильника:<\/strong><\/p>\n Може використовуватися як настільний, підвісний та переносний світильник. Світло розподіляється на 360 градусів, водночас є можливість регулювання інтенсивності світлового потоку. Акумулятор заряджається від мережі 220 В, кабель живлення є у комплекті.\n
Також на корпусі світильника є додатковий вхід для заряджання акумулятора - DC 6V.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Delux |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 90020136 |
| Безперервна робота | 6 г (в мінімальному режимі) |
| Гарантія, міс | 12 |
| Источник света | LED |
| Длина | 241 мм |
| Элементы питания | Li-Ion |
| Захист | пиловідштовхувальні |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість режимів яскравості | 2 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мoдель | REL-106 84 LED 4W |
| Особенности | гачок-ручка |
| Режими | максимальний |
| Тип | сигнальний |
| Ширина | 149 мм |
| Яркость | 400 люмен |
- Цена: 883 ₴


