влевовправо

Ліхтар Delux REL-103 20 LED 10W (90018289)
- Готово к отправке
- Код: TZK1313557
968 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переносні аварійні світильники ТМ Delux<\/em> REL-103 знайдуть широке застосування в побуті, у разі аварійних зупинок на дорозі, під час відпочинку на природі, у походах, а також для освітлення приміщень у разі вимкнення центрального електропостачання.
Світильник має USB-вихід 5 В 2 А для підзаряджання мобільних пристроїв. Тривалість роботи світильника в автономному режимі 6 годин.
Світильник має USB-вихід 5 В 2 А для підзаряджання мобільних пристроїв. Тривалість роботи світильника в автономному режимі 6 годин.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Delux |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 90018289 |
| Безперервна робота | 6 г |
| Вес | 1075 г |
| Гарантія, міс | 12 |
| Источник света | LED |
| Длина | 220 мм |
| Элементы питания | вбудований акумулятор |
| Захист | пиловідштовхувальні |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | червоно-чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мoдель | REL-103 20 LED 10W |
| Особенности | usb |
| Також шукають | великі |
| Тип | сигнальний |
| Ширина | 120 мм |
| Яркость | 900 люмен |
- Цена: 968 ₴


