
Глюкометр 2В Comfort (7640162326032)
- Готово к отправке
- Код: TZK1274873
533 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Глюкометр Tai Doc Technology Corpor 2B COMFORT рекомендований для людей із діабетом II типу (інсулінозалежний) і з чинником ризику діабету (вагітні, спортсмени, спадковість, зайва вага).<\/p>
- Без кодування<\/li>
- Час вимірювання 7 секунд<\/li>
- Розмір зразка крові для аналізу: 0.7 мкл<\/li>
- Функція попередження про підвищений рівень кетонів<\/li>
- Пам'ять на 450 вимірювань<\/li>
- Середні результати за 7,14, 28, 60, 90 днів<\/li>
- Нагадування про вимірювання до 4 разів на день<\/li>
- Ежектор для автоматичного видалення тест-смужок<\/li>
- Система вимірює вміст глюкози в суцільній капілярній крові<\/li>
- Фермент тест-смужки-GOD (глюкозооксидаза)<\/li>
- Термін придатності тест-смужок від дня відкриття флакона - 6 місяців<\/li><\/ul>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Тайвань |
| Производитель | 2В |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 7640162326032 |
| Вес | 400 г |
| Вимірювані параметри | глюкоза |
| Габарити | 9.2 х 5.3 х 1.6 см |
| Габарити упаковки | 11 х 6 х 3 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Голосова функція | немає |
| Дисплей | є |
| Діапазон вимірів | 1.1-33.3 ммоль\/л |
| Калібрування отриманих результатів | за плазмою |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | тест-смужки TM 2В COMFORT - 10 шт. |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість днів для розрахунку середнього значення | 7\/14\/28\/60\/90 |
| Кількість збережених у пам'яті вимірювань | 450 |
| Мoдель | Comfort |
| Можливість передавання даних для ПК, iOS і Android | немає |
| Налаштування \" до і після їжі\" | немає |
| Об'єм краплі крові | 0.7 мкл |
| Спосіб кодування | без кодування |
| Термін придатності смужок і лацентів | 36 місяців |
| Тип | електрохімічний |
| Тип источника питания | AAA |
| Швидкість вимірювання | 7 сек |
- Цена: 533 ₴