
Корм для птиц Природа Рацион для мелких попугаев мультивитамин+йод 1.5 кг (4820157400821)
- Готово к отправке
- Код: TZK1177784
233 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повноцінний вітамінізований корм для дрібних папуг, який підсилює формування власного імунітету, позитивно впливає на мікрофлору травного тракту, сприяє реалізації генетичного забарвлення яскравих декоративних птахів. Складники корму підібрані відповідно до потреби активних папуг у поживних речовинах, вітамінах та мікроелементах.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Природа |
| Вес упаковки | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4820157400821 |
| Вес | 1.5 кг |
| Вид | обычный |
| Вид попугая | волнистый |
| Гарантия, мес | 0 |
| Мoдель | Раціон для дрібних папуг мультивітамін+йод 1.5 кг |
| Птицы | декоративные |
| Серия | повседневный |
| Состав | овес, семена льна, рапс, семена конопли, арахис, яблоки сушеные гранулированные, канареечные семена, просо желтое, просо красное |
| Страна производства | Украина |
- Цена: 233 ₴