
Корм для птиц Vitakraft Menu Vital для волнистых попугаев 1 кг (4008239214447)
- Готово к отправке
- Код: TZK1177908
550 ₴
Смачний та корисний корм для папуг Меню - збалансований комплекс для годівлі хвилястих папуг, в якому поєднані всі важливі поживні речовини, мінерали та мікроелементи, необхідні для повноцінного розвитку птахів. <\/p>
В складі комплексу містяться: високоякісні злаки, насіння соняшника, листя евкаліпту, шматочки моркви, мед та риб’ячий жир для покращення смакових якостей. <\/p>
Корм не містить цукру, консервантів, штучних барвників та ароматизаторів, збагачений бета - глюканами, що зміцнюють імунну систему, йодом, залізом, цинком, іншими мікроелементами, вітамінами групи А, D3, кальцієм та фосфором для здорового розвитку кісток.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Vitakraft |
| Вес упаковки | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4008239214447 |
| Вес | 1 кг |
| Вид | обычный |
| Вид попугая | волнистый |
| Гарантия, мес | 0 |
| Мoдель | Menu Vital для хвилястих папуг 1 кг |
| Птицы | мелкие попугаи |
| Серия | повседневный |
| Состав | злаки, семена подсолнечника, листья эвкалипта, кусочки моркови, мед и рыбий жир |
| Страна производства | Германия |
- Цена: 550 ₴