
Корм для грызунов Природа Рацион для мелких грызунов 1.5 кг (4820157400838)
- Готово к отправке
- Код: TZK1177642
197 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
До складу входять компоненти, необхідні для росту і розвитку молодих і хорошій кондиції дорослих тварин. Сприяє формуванню правильного шерстяного покриву у довгошерстих дрібних гризунів. Дріжджові культури в складі корму не тільки регулюють процес травлення за рахунок необхідних ензимів, але і є доповненням вітамінів групи В. Не забувайте додавати в раціон Вашого улюбленця ласощі ТМ «Природа».<\/p>
Склад: горохова крупа, комбікорм, кукурудза, овес, вівсяні пластівці, арахіс, насіння соняшнику, яблука сушені гранульовані, ячмінь, пшениця, злаково-фруктовий гранулят, трав’яне борошно гранульоване в асортименті.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Природа |
| Вес упаковки | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4820157400838 |
| Вес/объем | 1.5 кг |
| Гарантия, мес | 0 |
| Животные | крысы |
| Мoдель | Раціон для дрібних гризунів 1.5 кг |
| Состав | гороховая крупа, комбикорм, кукуруза, овес, овсяные хлопья, арахис, семена подсолнечника, яблоки сушеные гранулированные, ячмень, пшеница, злаково-фруктовый гранулят, травяная мука гранулированная в а |
| Страна производства | Украина |
- Цена: 197 ₴