
Корм для грызунов Природа «Рацион» для шиншилл 1.5 кг (4820157400852)
- Готово к отправке
- Код: TZK1177076
245 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
Повноцінний вітамінно-протеїновий корм для щоденного годування шиншил, дегу, і інших екзотичних гризунів, складений з урахуванням норм природного раціону. Компоненти корму вирощені в екологічно чистих районах, збираються і готуються за технологією, максимально зберігаючою природні вітаміни, харчові та смакові властивості. Формула корму складена таким чином, щоб максимально відповідати потребам шиншил в поживних речовинах, макро- і мікроелементи.<\/p>
Склад: овес, кукурудза, комбікорм для шиншил, ячмінь, насіння соняшнику, вівсяні пластівці, арахіс, виноград сушений, яблука сушені гранульовані, пшениця.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Природа |
| Вес упаковки | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4820157400852 |
| Вес/объем | 1.5 кг |
| Гарантия, мес | 0 |
| Животные | шиншиллы |
| Мoдель | Раціон для шиншил 1.5 кг |
| Состав | овес, кукуруза, комбикорм для шиншилл, ячмень, семена подсолнечника, овсяные хлопья, арахис, виноград сушеный, яблоки сушеные гранулированные, пшеница |
| Страна производства | Украина |
- Цена: 245 ₴