-5%Корм для птиц Природа Рацион для средних попугаев 1.5 кг (4820157400814)
- Готово к отправке
- Код: TZK1177670
251 ₴
238,45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
Повноцінний вітамінізований корм для середніх папуг. Кормова суміш містить енергетичні зернові компоненти, природні біостимулятори, подрібнені горіхи і сухофрукти, вітаміни і мінеральні речовини, які разом з горіхами і сухофруктами сприятливо впливають на зміцнення імунної системи, регулюють процеси травлення, прискорюють линьку, покращують яскравість декоративних птахів.<\/p>
Склад: овес, насіння льону, канаркове насіння, насіння конопель, пшениця, насіння соняшнику, арахіс, яблука сушені гранульовані, сафлор, просо жовте, просо червоне.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Природа |
| Вес упаковки | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4820157400814 |
| Вес | 1.5 кг |
| Вид | обычный |
| Вид попугая | какаду |
| Гарантия, мес | 0 |
| Мoдель | Раціон для середніх папуг 1.5 кг |
| Птицы | средние попугаи |
| Серия | повседневный |
| Состав | овес, семена льна, семена канареечника, семена конопли, пшеница, семена подсолнечника, арахис, яблоки сушеные гранулированные, сафлор, просо желтое, просо красное |
| Страна производства | Украина |
- Цена: 238,45 ₴