
Корм для грызунов Природа «Рацион» для средних грызунов 1.5 кг (4820157400845)
- Готово к отправке
- Код: TZK1177230
197 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
Корм складено згідно з рекомендаціями ветеринарів та власників декоративних гризунів, які мають великий досвід в розведенні та утримуванні пацючків, морських свинок, дегу та інших гризунів. Корм містить необхідні компоненти для нормального розвитку молодих та відмінного стану дорослих тварин. Овес є основним джерелом міді, калію, йоду, незамінних амінокислот, він нормалізує роботу органів травлення та дарує енергію. Комбікорм доповнює раціон клітковиною та допомагає сточувати зуби.<\/p>
Склад: злаково-фруктовий гранулят, овес, насіння соняшнику, кукурудза, арахіс, яблука сушені гранульовані, комбікорм, вівсяні пластівці, пшениця, трав’яне борошно гранульоване в асортименті.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Природа |
| Вес упаковки | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4820157400845 |
| Вес/объем | 1.5 кг |
| Гарантия, мес | 0 |
| Животные | морские свинки |
| Мoдель | Раціон для середніх гризунів 1.5 кг |
| Состав | злаково-фруктовый гранулят, овес, семена подсолнечника, кукуруза, арахис, яблоки сушеные гранулированные, комбикорм, овсяные хлопья, пшеница, травяная мука гранулированная в ассортименте |
| Страна производства | Украина |
- Цена: 197 ₴